{"title":"Uro \u0026 Spilledåser","description":"","products":[{"product_id":"fehn-mini-music-box-donkey-fehnnatur-cuddly-toy-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Esel","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra \u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e er myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har \u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003e\n\u003cstrong data-start=\"66\" data-end=\"104\"\u003eTilgjengelige figurer og melodier:\u003c\/strong\u003e Kanin – «Sleep my prince» (Mozarts vuggesang) · Sau – «Do you know how many little stars stand» · Lam – «Guten Abend, gut’ Nacht» (Brahms’ vuggesang) · Bamse – «Sleep Child, Sleep» · Bjørn – «Sleep, holder, sweet boy» (Schuberts vuggesang) · Hund – «Guter Mond» · Esel – «Guten Abend» (Brahms’ vuggesang)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45200015720621,"sku":"52015","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/ce4af9df5655e1b369507ace784d601cc62ff85afedf3a79338dd5ad20d41308.jpg?v=1775338902"},{"product_id":"fehn-fehnnatur-rabbit-mini-music-box-cuddly-toy-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Kanin","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra \u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e er myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har \u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003e\n\u003cstrong data-start=\"66\" data-end=\"104\"\u003eTilgjengelige figurer og melodier:\u003c\/strong\u003e Kanin – «Sleep my prince» (Mozarts vuggesang) · Sau – «Do you know how many little stars stand» · Lam – «Guten Abend, gut’ Nacht» (Brahms’ vuggesang) · Bamse – «Sleep Child, Sleep» · Bjørn – «Sleep, holder, sweet boy» (Schuberts vuggesang) · Hund – «Guter Mond» · Esel – «Guten Abend» (Brahms’ vuggesang)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45200016998573,"sku":"48032","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/1442c4865849c69c36d75c151353d373dbf3b52c99729232404f76c9696b6648.jpg?v=1762333796"},{"product_id":"fehn-mini-music-box-dog-natur-stuffed-animal-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Hund","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra \u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e er myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har \u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003e\n\u003cstrong data-start=\"66\" data-end=\"104\"\u003eTilgjengelige figurer og melodier:\u003c\/strong\u003e Kanin – «Sleep my prince» (Mozarts vuggesang) · Sau – «Do you know how many little stars stand» · Lam – «Guten Abend, gut’ Nacht» (Brahms’ vuggesang) · Bamse – «Sleep Child, Sleep» · Bjørn – «Sleep, holder, sweet boy» (Schuberts vuggesang) · Hund – «Guter Mond» · Esel – «Guten Abend» (Brahms’ vuggesang)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45200017227949,"sku":"44010","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/6c518b081d36a236dd46fbff6241bf6e66454ef19528d98a5cbffc80ce8f3365.jpg?v=1762333798"},{"product_id":"fehn-mini-music-box-bar-fehnnatur-cuddly-toy-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Bjørn","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra \u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e er myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har \u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003e\n\u003cstrong data-start=\"66\" data-end=\"104\"\u003eTilgjengelige figurer og melodier:\u003c\/strong\u003e Kanin – «Sleep my prince» (Mozarts vuggesang) · Sau – «Do you know how many little stars stand» · Lam – «Guten Abend, gut’ Nacht» (Brahms’ vuggesang) · Bamse – «Sleep Child, Sleep» · Bjørn – «Sleep, holder, sweet boy» (Schuberts vuggesang) · Hund – «Guter Mond» · Esel – «Guten Abend» (Brahms’ vuggesang)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45200017490093,"sku":"48025","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/d24f0acd1602c9a87813d45c17202918b4ca2806fad46a34277dc5f827e6cea2.jpg?v=1762333810"},{"product_id":"fehn-mini-sheep-nature-music-box-cuddly-toy-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Lam","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra \u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e er myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har \u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003e\n\u003cstrong data-start=\"66\" data-end=\"104\"\u003eTilgjengelige figurer og melodier:\u003c\/strong\u003e Kanin – «Sleep my prince» (Mozarts vuggesang) · Sau – «Do you know how many little stars stand» · Lam – «Guten Abend, gut’ Nacht» (Brahms’ vuggesang) · Bamse – «Sleep Child, Sleep» · Bjørn – «Sleep, holder, sweet boy» (Schuberts vuggesang) · Hund – «Guter Mond» · Esel – «Guten Abend» (Brahms’ vuggesang)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45200017653933,"sku":"46014","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/b8bbb0d771643ad4d2c637c9bee70a3d6ea7c2bb03137957b2572d62a4df2ac3.jpg?v=1762333817"},{"product_id":"fehn-uro-good-night-med-spilledase-opptrekkbar","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Good Night\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45212774465709,"sku":"53180","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/452ece9dec6e56a0dd75f5aeafc0ad089b148a65712f9c87ff9493ba48e5a698.webp?v=1762533821"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-forest","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Forest\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45213267361965,"sku":"71214","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/6823d9084234d40b511c7344be84c9bf053e2bbe214d2f90b4d32cd1bca725bc.webp?v=1762534000"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-little-castle","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Little Castle\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219393798317,"sku":"65084","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/7ca804037f10e2024d6b4ad14e602adf5d1cd156223ff6738701c7f2577b72c9.webp?v=1762563240"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-rainbow","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Rainbow\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219443277997,"sku":"160741","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/486bf226dbe0452f98068da530b96a1ee0203a309005923d5f6418ee06611dd8.webp?v=1762563488"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-safari","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Safari\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219443867821,"sku":"74291","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/9321a9342b8891ff5ad576cbeefc345e4a77a159138256384fda4e6546d7863f.webp?v=1762563625"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-bruno","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Bruno\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219445145773,"sku":"60249","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/c91bce1ceaef18c103d127095a4483b0b2c0e3e8aeb4b5690929dc2e7f14cba6.webp?v=1762563878"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-otter","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Otter\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219446882477,"sku":"47059","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/eb9bf21e884f5a18eb213d6f9e987a7aa01b7e876a3725d7b8c858aac9dd218e.webp?v=1762563970"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-peru","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Peru\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219447537837,"sku":"58024","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/775a75c8c2daf1d9025883c76f7add9ffdef8095c70a33b3db0be16fc719a8a3.webp?v=1762564087"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-feehnland","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Feehnland\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219447636141,"sku":"45055","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/6c0cf7d5a641796e1596e5081c57edddc10a52da1fe07ca444686578c31a3fbf.webp?v=1762564184"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-sheep","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Sheep\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219448029357,"sku":"154610","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/c5a94f76d7858c28c787367839831e62b445a8e0549b6451a87f9ba363e63193.webp?v=1762564276"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-marine","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Marine\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219448127661,"sku":"54118","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/53417f284d22fa4f2c1c6956399c4274431a6d999a196b60b8a604465214ea34.webp?v=1762564394"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-happy-dino","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Happy Dino\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219448389805,"sku":"51063","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/bfd27829c1c20289b9c71d9c30cc81003e4eda07ef559cf12acb2318477dfd75.webp?v=1762564463"},{"product_id":"fehn-uro-med-spilledase-opptrekkbar-lazy-crazy-and-pink","title":"Fehn | Uro med Spilledåse, Opptrekkbar | \"Lazy, Crazy and Pink\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219448815789,"sku":"42160","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/d840a01291d5a8c7e979545475eeb9c94d768438345daf43506dbd9937726a29.webp?v=1762564574"},{"product_id":"fehn-uro-universal-med-fire-armer","title":"Fehn | Uro, Universal med Fire Armer","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219966451885,"sku":"249941","price":199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/c57c7e0a83f35be7e57cd5f5be0cb8d79a8dea56a627b1896d6c039801b681c4.webp?v=1762605388"},{"product_id":"fehn-uro-universal-og-sammenleggbar-for-reise","title":"Fehn | Uro, Universal og Sammenleggbar For Reise","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219971367085,"sku":"249927","price":199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/4714a05f74500d369720372af2e6cfc2227628d6e7a4fd30023c2eff957572de.webp?v=1762605504"},{"product_id":"fehn-spilledase-for-uro-roterende-brahms-lullaby","title":"Fehn | Spilledåse for Uro, Roterende | \"Brahms Lullaby\"","description":"","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45219971891373,"sku":null,"price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/b473553c00129cffa8f3db5e88fc3dfa0f391dc9b6af7e33d354928726d2fa05.webp?v=1762605629"},{"product_id":"fehn-elise-mobile-game-set-mechanical-work","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Für Elise","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Für Elise og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i bevegelse og gir en rolig, beroligende effekt som virker søvndyssende.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFür Elise er et av Ludwig van Beethovens mest kjente pianostykker.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281467053,"sku":"250114","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/223f269d5cc7af7d741cc03f7a0689e0488e4a1893f7f94f279e3ef1a50839e8.jpg?v=1768140484"},{"product_id":"fehn-dodo-lenfant-mobile-game-set-mechanical-work","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Dodo l’enfant do","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige voggesangen Dodo l’enfant do og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i bevegelse og gir en rolig, beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDodo l’enfant do er en tradisjonell fransk voggesang.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0-5 måneder \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281499821,"sku":"249576","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/a2acb2faa15dd8d95b9f64ddb8daec9cdad042cbf572474c9a70b5f9edb48915.jpg?v=1768140487"},{"product_id":"fehn-mobile-spielwerk-der-mond-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – The Moon Has Risen","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien The Moon Has Risen og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eThe Moon Has Risen (også kjent som Evening Song) er et klassisk dikt av Matthias Claudius fra 1790, tonesatt samme år av Johann Abraham Peter Schulz.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281532589,"sku":"249583","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/28d93dc630c60b94cc7882a8d7d6f798793de9cad78e4de1c1ae1cf5fe9542db.jpg?v=1768140489"},{"product_id":"fehn-schuberts-mobile-toy-mechanical-work","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Schuberts vuggesang","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Schlafe süßer holder Knabe og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003cbr\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eMelodien er kjent som Schuberts vuggesang og ble komponert av Franz Schubert i 1816, og først utgitt i 1829.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281565357,"sku":"249040","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/ae2725307779a1ce21fc794515fe9a1763bc006a4c762fccb5634032afe88f14.jpg?v=1768140491"},{"product_id":"fehn-mobile-spielwerk-weiss-du-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Little Stars","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Do You Know How Many Little Stars Stand og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eMelodien er en kjent tysk folkevise, med tekst publisert i 1837 av pastor og poet Wilhelm Hey.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281598125,"sku":"249156","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/30878aba565b54aefeb47e69e3474aa79a0d4805c51233849f8385b26f2f4898.jpg?v=1768140494"},{"product_id":"fehn-mobile-spielwerk-brahms-lullaby-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Brahms’ vuggesang","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Brahms’ vuggesang (Good evening, good night) og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eMelodien er en av verdens mest kjente voggesanger, tonesatt av Johannes Brahms i 1868.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281630893,"sku":"249026","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/b473553c00129cffa8f3db5e88fc3dfa0f391dc9b6af7e33d354928726d2fa05.jpg?v=1768140496"},{"product_id":"fehn-mobile-spielwerk-swan-lake-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Svanesjøen","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Svanesjøen og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSvanesjøen er en av verdens mest kjente balletter, komponert av Pjotr Tsjajkovskij på 1870-tallet.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281663661,"sku":"249569","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/3e301f4416adc05fdc8a46efe4e31d75e715c567a2ae06c1b13730595e676440.jpg?v=1768140498"},{"product_id":"fehn-mobile-toy-sleep-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Schlaf","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Schlaf Kindlein Schlaf og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSchlaf Kindlein Schlaf er en klassisk voggesang komponert av Johann Friedrich Reichardt i 1781, basert på en tysk folketone.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281696429,"sku":"249064","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/4092ef5f392848c2cf3cf1de381172c16c4b044d1c1c9c9d83b75bd0dadae55c.jpg?v=1768140500"},{"product_id":"fehn-mobile-spielwerk-bruder-jakob-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro – Bruder Jakob","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den velkjente melodien Bruder Jakob og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eBruder Jakob (også kjent som Frère Jacques) er en klassisk barnesang fra 1700-tallet, kjent og elsket over hele verden.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281729197,"sku":"250138","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/847640a9916dc2f99831cc7b5e02e92e247f7b18602ec384830adbacec73f2b0.jpg?v=1768140503"},{"product_id":"fehn-mobile-toy-dreaming-mechanical-work","title":"Fehn - Spilledåse til uro - Dreaming","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Dreaming og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDreaming er et stemningsfullt pianostykke komponert av Robert Schumann i 1838.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003cbr\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281761965,"sku":"250121","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/e218a2be961418aa3b5511205795c0998cdf3d4640cbbb60c8a39d9d8ec80295.jpg?v=1768140505"},{"product_id":"fehn-mozarts-mobile-game-mechanical-work","title":"Fehn - Spilledåse til uro - Mozart","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien Schlafe mein Prinzlein og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSchlafe mein Prinzlein er en klassisk voggesang, lenge tillagt Mozart, men trolig komponert av Friedrich Anton Fleischmann.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281794733,"sku":"249033","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/df6a648962ca337f5667297425d611d2e24d6d1b7cfe41b1f13323baaf2ef2f2.jpg?v=1768140507"},{"product_id":"fehn-mobile-game-set-good-moon-mechanisches-werk","title":"Fehn - Spilledåse til uro - God natt, måne","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eDenne spilledåsen spiller den rolige melodien God natt, måne og bidrar til å roe babyen og gjøre innsovning enklere. Den passer til alle Fehn uroer og festes enkelt på Fehn uro-stativ.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSpilledåsen aktiveres manuelt, har av\/på-bryter og spiller i ca. 3–4 minutter. Den langsomme rotasjonen setter uroen i rolig bevegelse og gir en beroligende effekt.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eMelodien er basert på den klassiske tyske voggesangen Guter Mond du gehst so stille, med tekst bearbeidet av Karl Enslin i 1851 og tonesatt av Engelbert Humperdinck i 1909.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eStørrelse: Ø 6,8 × 10 cm\u003cbr\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFarge: Hvit\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAnbefalt alder: 0–5 måneder\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45572281827501,"sku":"249125","price":169.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/59539ea2a682b95b5ae2b7acb8c56ce431287cdbc3aede3a66d379112ac8c4a1.jpg?v=1768140510"},{"product_id":"sigikid-kosedyr-med-spilledase-okologisk-bomull-kba-fyll-av-100-ren-ny-ull-plastfri-rev","title":"sigikid | Kosedyr med Spilledåse, Økologisk Bomull (kbA) - Fyll av 100% Ren Ny Ull - Plastfri | Rev","description":"\u003cp data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003eDESSVERRE LANGTIDSUTSOLGT FRA LEVERANDØR\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003esigikid Green Collection\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"270\" data-end=\"601\"\u003esigikid Green Collection er en serie myke og gjennomtenkte produkter laget med særlig vekt på mer naturlige og nøye utvalgte materialer. I denne kolleksjonen går økologisk bomull igjen som et sentralt materiale, kombinert med myke kvaliteter og formspråk som er laget for å gi trygghet, nærhet og sanselige opplevelser i hverdagen.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"603\" data-end=\"857\"\u003eKolleksjonen omfatter blant annet kosedyr, kosekluter, musikaler, varmeputer og andre myke produkter til baby og små barn. Felles for serien er sigikids fokus på behagelige tekstiler, broderte detaljer og et uttrykk som er rolig, tidløst og barnevennlig.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"859\" data-end=\"1169\"\u003eMaterialbruk og fyll kan variere noe fra produkt til produkt i Green Collection. Mange av produktene er laget med økologisk bomull og fyll av ren ny ull, mens enkelte produkter kan ha andre materialløsninger avhengig av funksjon. Se derfor alltid materialfeltet på det enkelte produkt for nøyaktig informasjon.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1171\" data-end=\"1342\"\u003eGreen Collection passer godt for deg som ønsker myke tekstilprodukter med et mer bevisst materialvalg, uten at det går på bekostning av kosefaktor, kvalitet eller uttrykk.\u003c\/p\u003e","brand":"sigikid","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45887028658349,"sku":"39748","price":449.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/00000004320039748_mood18_02_1920x1920_34d31ca5-a78d-43fe-b9e1-edf66026124d.jpg?v=1775387088"},{"product_id":"sigikid-kosedyr-med-spilledase-okologisk-bomull-kba-fyll-av-100-ren-ny-ull-plastfri-bjorn","title":"sigikid | Kosedyr med Spilledåse, Økologisk Bomull (kbA) - Fyll av 100% Ren Ny Ull - Plastfri | Bjørn","description":"\u003cp data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003esigikid Green Collection\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"270\" data-end=\"601\"\u003esigikid Green Collection er en serie myke og gjennomtenkte produkter laget med særlig vekt på mer naturlige og nøye utvalgte materialer. I denne kolleksjonen går økologisk bomull igjen som et sentralt materiale, kombinert med myke kvaliteter og formspråk som er laget for å gi trygghet, nærhet og sanselige opplevelser i hverdagen.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"603\" data-end=\"857\"\u003eKolleksjonen omfatter blant annet kosedyr, kosekluter, musikaler, varmeputer og andre myke produkter til baby og små barn. Felles for serien er sigikids fokus på behagelige tekstiler, broderte detaljer og et uttrykk som er rolig, tidløst og barnevennlig.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"859\" data-end=\"1169\"\u003eMaterialbruk og fyll kan variere noe fra produkt til produkt i Green Collection. Mange av produktene er laget med økologisk bomull og fyll av ren ny ull, mens enkelte produkter kan ha andre materialløsninger avhengig av funksjon. Se derfor alltid materialfeltet på det enkelte produkt for nøyaktig informasjon.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1171\" data-end=\"1342\"\u003eGreen Collection passer godt for deg som ønsker myke tekstilprodukter med et mer bevisst materialvalg, uten at det går på bekostning av kosefaktor, kvalitet eller uttrykk.\u003c\/p\u003e","brand":"sigikid","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45887029608621,"sku":"48916","price":449.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/00000008230048916_mood18_01_1920x1920_93cc7263-f577-42d0-9ae7-d20aa5646c7a.jpg?v=1775387203"},{"product_id":"sigikid-kosedyr-med-spilledase-okologisk-bomull-kba-fyll-av-100-ren-ny-ull-plastfri-sau","title":"sigikid | Kosedyr med Spilledåse, Økologisk Bomull (kbA) - Fyll av 100% Ren Ny Ull - Plastfri | Sau","description":"\u003cp data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"240\" data-end=\"268\"\u003esigikid Green Collection\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"270\" data-end=\"601\"\u003esigikid Green Collection er en serie myke og gjennomtenkte produkter laget med særlig vekt på mer naturlige og nøye utvalgte materialer. I denne kolleksjonen går økologisk bomull igjen som et sentralt materiale, kombinert med myke kvaliteter og formspråk som er laget for å gi trygghet, nærhet og sanselige opplevelser i hverdagen.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"603\" data-end=\"857\"\u003eKolleksjonen omfatter blant annet kosedyr, kosekluter, musikaler, varmeputer og andre myke produkter til baby og små barn. Felles for serien er sigikids fokus på behagelige tekstiler, broderte detaljer og et uttrykk som er rolig, tidløst og barnevennlig.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"859\" data-end=\"1169\"\u003eMaterialbruk og fyll kan variere noe fra produkt til produkt i Green Collection. Mange av produktene er laget med økologisk bomull og fyll av ren ny ull, mens enkelte produkter kan ha andre materialløsninger avhengig av funksjon. Se derfor alltid materialfeltet på det enkelte produkt for nøyaktig informasjon.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1171\" data-end=\"1342\"\u003eGreen Collection passer godt for deg som ønsker myke tekstilprodukter med et mer bevisst materialvalg, uten at det går på bekostning av kosefaktor, kvalitet eller uttrykk.\u003c\/p\u003e","brand":"sigikid","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45887033114797,"sku":"38887","price":449.0,"currency_code":"NOK","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/00000001980038887_mood18_01_1920x1920_04a7553c-91e4-4f1c-bbc5-8b6cddc78474.jpg?v=1775387508"},{"product_id":"fehn-mini-music-box-horse-cuddly-toy-sleep-aid","title":"Fehn | Spilledåse i 100% Økologisk Bomull | Hest","description":"\u003cp data-start=\"246\" data-end=\"495\"\u003eSpilledåsene fra\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cstrong data-start=\"263\" data-end=\"292\"\u003eFehnNatur-serien til Fehn\u003c\/strong\u003e\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eer myke, trygge første venner for baby – perfekte både hjemme og på tur. De fungerer som kosevenn, sovestøtte og beroligende rytme ved legging, med en rolig nattasang som spilles når snoren trekkes opp.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"497\" data-end=\"778\"\u003eDen gjennomtenkte formen gjør at de ligger godt i små barnehender, og de to festestroppene gjør det enkelt å feste spilledåsen til sprinkelseng, babystol, bilstol eller vogn. De myke tekstilene og den lune formen inviterer til kos, klem og nærhet – både i våkentid og ved leggetid.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"780\" data-end=\"1117\"\u003eAlle spilledåsene i serien har\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cstrong data-start=\"811\" data-end=\"876\"\u003eytterstoff og fyll i 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa)\u003c\/strong\u003e, i en behagelig materialmiks som kan inkludere frotté, jersey, musselin, velur, plysj, cord og\/eller strikk. Det gir en myk, hudvennlig og pustende kosevenn som tåler mye bruk, samtidig som babyens sanser stimuleres gjennom ulike teksturer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1119\" data-end=\"1150\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1119\" data-end=\"1148\"\u003eProduktdetaljer (felles):\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli data-start=\"1153\" data-end=\"1218\"\u003eSerie: FehnNatur fra Fehn (inkludert fehnNATUR hundekolleksjon)\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1221\" data-end=\"1278\"\u003eFunksjon: myk spilledåse \/ kosevenn med rolig nattasang\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1281\" data-end=\"1363\"\u003eMaterialer ytterstoff: 100 % sertifisert økologisk bomull (kBa), ulike teksturer\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1366\" data-end=\"1408\"\u003eFyll: 100 % sertifisert økologisk bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1411\" data-end=\"1481\"\u003eFesting: to stropper for enkel montering på seng, bilstol, vogn m.m.\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1484\" data-end=\"1507\"\u003eAlder: fra 0+ måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1510\" data-end=\"1536\"\u003eSertifisering: CE-merket\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1539\" data-end=\"1642\"\u003eVask: 30 °C, skånsom vask (mekanismen må tas ut \/ følge vaskeanvisning på produktet)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Fehn","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":45980850651309,"sku":"041019","price":299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/files\/9aee31ad34e656f971cbb41ad643e32f0d848c184d4de5fdc26ba042b22ce90d.jpg?v=1778020524"}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0697\/7781\/7773\/collections\/fdf6fb5d730cf7eaeace032b41b02ee3deff61c36966d2c3c681c3445ccf81c3.webp?v=1768140005","url":"https:\/\/pippei.no\/collections\/uro-spilledaser.oembed","provider":"Pippei","version":"1.0","type":"link"}